Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II

Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II

Pl. Jana Kilińskiego 8

95-100 Zgierz

Sekretariat

7:30-16:00

Interesanci przyjmowani są

09:30 - 12:00

Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 16:00

Monday to Friday

Stypendia

STYPENDIA PRZYZNANE ZA ROK SZKOLNY 2019/2020

Stypendia przyznane i ufundowane przez organ prowadzący szkołę- Starostwo Powiatowe w Zgierzu

 

Nasz Prymus:

 

Ewa Zalewska – kl. 2 PUp

Karolina Dębowska – kl. 3TEF

Kacper Miklaszewski – 4 Ti

Krzysztof Rybak- kl. 3 TEL

Julia Matusiak – kl. 2Blg

 

Nasz Talent:

 

Kacper Miklaszewski- kl. 4Ti

 

Nasz Fachowiec:

 

Michał Banach

Rafał Bartosiewicz

Krzysztof Łachmacki

Mateusz Pilichowski

Natalia Cytryniak

 

Stypendium Rady Ministrów

 

Karolina Dębowska – kl. 3 TEF

Ewa Zalewska – kl. 2 Pup

 

Stypendia przyznane i ufundowane przez firmy patronackie

 

Firma „ENGIE Polska”

 

Zuzanna Sędziak – kl. 2 urządzeń  i systemów  energetyki odnawialnej

Jakub Masica– kl. 4 technik budownictwa

 

Firma „Uni-Fryz Hurtownia Fryzjersko-Kosmetyczna”

 

Karolina Dębowska- kl.3 technikum usług fryzjerskich.

 

Firma „Złotnicki”

 

Krzysztof Rybak- kl.3 technik logistyk

Julia Pietruszczak- kl.2 technik logistyk

Natalia Sobczak- kl.2 technik logistyk

Julia Matusiak- kl.2 technik logistyk

Izabela Sawicka – kl. 2 technik logistyk

 

General-IT ufundował stypendia dla :

 

Ewa Zalewskiea – kl. 2 technik programista

Piotr Cinkusz kl. – 2 technik programista

Krzysztof Felczak -kl.2 technik informatyk

Kacper Miklaszewski – kl.4 technik informatyk

 

Stypendia “Zawodowcy w Łódzkiem” przyznane
ufundowane przez samorząd Województwa Łódzkiego


 Zuzanna Sędziak – kl.2 technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

Ewa Zalewska – kl.2 technik programista

Jakub Masica – kl.4 technikum budownictwa

Rafał Janiak – kl.2 technik programista

Piotr Cinkusz – kl.2 technik programista

Oliwier Matynia – kl.2 technik programista

Konrad Zarzeczny – kl.3 technikum elektromobilności

Pietrzak Bartosz- kl. 2 technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

Hovsep Grigoryan – kl. 2 technik programista

Krzysztof Felczak – kl. 2 technik informatyk

Hubert Stasiak – kl. technik elektromobilności

 

STYPENDIA PRZYZNANE ZA ROK SZKOLNY 2018/2019

 

Stypendia przyznane i ufundowane przez organ prowadzący szkołę- Starostwo Powiatowe w Zgierzu:

 

Nasz Prymus:

 

Zasada Paulina – kl. 3 FFU

Miklaszewski Kacper – kl. 2 Ti

Dębowska Karolina – kl. 1 TEF

Trocka Julita – kl. 1 TEF

 

Nasz Fachowiec:

 

Pietrzak Angelika – kl.3wz

Cytryniak Natalia – kl.2mw

Kociszewska Aneta – kl. 2mw

Matusiak Sebastian – kl. 2mw

Pabiańczyk Jakub – kl. 2mw

Śnieg Adam – kl. 2mw

Urbaniak Jakub – kl.2 mw

Wieckowski Piotr – kl.2mw

Bartosiewicz Rafał – kl.1mt

 

Stypendia przyznane i ufundowane przez firmy patronackie

 

Firma” Engie Polska”:

 

Jakub Masica – kl. 2TBU

Firma „ Z-ONE Concept”:

Dębowska Karolina – kl. 1 TEF

Cyran Anna – kl. 1 TEF

Trocka Julita – kl. 1 TEF