Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II

Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II

Pl. Jana Kilińskiego 8

95-100 Zgierz

Sekretariat

7:30-16:00

Interesanci przyjmowani są

09:30 - 12:00

Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 16:00

Monday to Friday

Konkursy, olimpiady

Osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021

  • III miejsce zespołu w konkursie w ramach Łódzkich Dni Informatyki 2020: Ewa Zalewska-kl.2 Pup, Damian Galiński-kl. 2 Pup i Jakub Koślin-kl. 2 Ig
  • VII miejsce w Polsce w konkursie ogólnopolskim ”Oto jest ktoś, kto odczytuje bolszewickie szyfry. Jan Kowalewski na tle historii walki Polaków o niepodległość i budowy struktur państwa ( 1917-1921)”: Julia Matusiak – kl.2BLg, Julia Piertuszczak- kl. 2 BLg, Natalia Sobczak – kl. 2 BLg
  • Dwa II miejsca w Wirtualnym Festiwalu Historinauty o zasięgu ogólnopolskim:
    • I drużyna z kl. 2 BLg: Julia Matusiak, Julia Pietruszczak, Natalia Sobczak, Łukasz Czubakowski, Bartłomiej Bieda, Patryk Zawodnik
    • II drużyna z kl. 3 TEL: Filip Hajduk, Stanisław Brzeziński, Kacper Piotrowski, Krzysztof Rybak, Błażej Sęczkowski, Jakub Walęcik
  • Szkolny multimedialny konkurs „ Czy zagrożenie cyfrowe jest realne”
  • I miejsce: Szymon Szczechowicz- kl. 1 TAp, Kamil Andrzejczak- kl. 1 TAp
  • III miejsce: Wiktor Pawlak – kl. 1 Ti
  • II MIEJSCE Karoliny Dębowskiej  za pracę „Zwierciadło duszy” w wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych w kategorii konkurs plastyczny

Osiągnięcia w roku szkolnym 2019/2020

  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie historycznym „Sen o Japonii. Pomoc Japonii dzieciom polskim w latach 1919-1922 Lekcja solidarności społecznej.” – Karolina Dębowska – kl.2TF
  • Finalistka Międzynarodowego konkursu historycznego „Lidice dla 21 wieku”: Julia Piertuszczak kl.1 BLg
  • II miejsce w zawodach sportowych ”Licealiada”- MISTRZOSTWA POWIATU ZGIERSKIEGO w koszykówce chłopców
  • III miejsce w zawodach sportowych „Licealiada” – MISTRZOSTWA POWIATU ZGIERSKIEGO w tenisie stołowym dziewcząt
  • III miejsce w zawodach sportowych „Licealiada” – półfinał wojewódzki w piłce ręcznej chłopców
  • I miejsce w zawodach sportowych „Licealiada” – MISTRZOSTWA POWIATU ZGIERSKIEGO w piłce ręcznej chłopców
  • III miejsce w zawodach sportowych „Licealiada” –MISTRZOSTWA POWIATU ZGIERSKIEGO w piłce ręcznej dziewcząt
  • I miejsce w zawodach sportowych „Licealiada” – MISTRZOSTWA POWIATU ZGIERSKIEGO w koszykówce 3×3 chłopców
  • V miejsce w Finale Województwa Łódzkiego w koszykówce 3×3 chłopców
  • „Licealiada” MISTRZOSTWA POWIATU ZGIERSKIEGO w pływaniu
    • III miejsce
      Kacper Piotrowski- kl. 2 TEL
    • III miejsce
      Miłosz Wójcik- kl. I ELg
    • IV miejsce
      Michał Buchta – kl. II TEL

Osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019

  • III miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Gwiaździstej Eskadry (finał): Konrad Klanowicz kl. 3Tbi
  • III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież zapobiega pożarowi” (etap powiatowy): Arkadiusz Kołodziejczyk kl. 3Te
  • Jedyna finalistka z Polski międzynarodowego konkursu historycznego „Lidice dla 21 wieku”: Gabriela Ostrowska kl. 2 Tbu
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie historycznym „Sen o Japonii. Pomoc Japonii dzieciom polskim w latach 1919-1922 Lekcja solidarności społecznej.” : Emilia Cieślak oraz Paulina Zasada kl.3 Tfu
  • II miejsce w zawodach sportowych ”Licealiada”- MISTRZOSTWA POWIATU ZGIERSKIEGO w piłce ręcznej chłopców.
  • II Ogólnopolskim Turnieju Eskadry – etap wojewódzki
    • I miejsce
      Patryk Cąkała – kl. 3 Tbi
      Konrad Klanowicz- kl. 3Tbi
      Filip Różalski – kl. 3Tbi
    • II miejsce
      Jakub Bartolik – kl. 3Tbi
      Patryk Jabłoński – 1Ti
      Marcin Kociszewski- 1Tbe
  • I miejsce w konkursie „I accept you!” w kategorii zdjęcie: Norbert Białkowski kl.3Tbi
  • I miejsce w konkursie graficznym „Nie daj się zranić w butelkę”: Aleksander Borecki kl. 3Tbi
  • Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – etap miejski
    • I miejsce
      Arkadiusz Kołodziejczyk– kl. 3 Te
    • II miejsce
      Marcin Kociszewski – kl. 1Tbe
  • Szkolny konkurs „Wiedzy o językach” z okazji Europejskiego Dnia Języków
    • I miejsce
      Klaudiusz Zylak- kl. 1 Tbe
      Jakub Graczyk -kl. 1 Tbe
      Julita Trocka – kl. 1Tf
      Zuzanna Kwiatkowska – kl.1 Tf
    • II miejsce
      Jan Ujazdowski – kl. 1Tum
      Michał Jarmusz – kl. 1Tum
    • III miejsce
      Krzysztof Drzymała -kl. 4Tbe

Osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017

  • Olimpiada Wiedzy i Umiejętności „Buduj z pasją”- II miejsce w etapie regionalnym uczniów Jakuba Błaszczyka kl. 3 Tbe i Adriana Gawendy kl. 3mt
  • Konkurs „ Kultura bezpieczeństwa”- dwa wyróżnienia dla uczniów Rafała Szczepaniaka kl. 4 Tbe i Michała Jóźwiaka kl. 3 Tbe
  • Konkurs praktyczno – teoretyczny na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej – XIV
  • Wojewódzkie Dni Młodego Elektryka – uczniowie kl. 3 Tbe Krystian Chojnacki, Dominik Granosik i Paweł Krzewina zajęli III miejsce
  • Konkurs wojewódzki „BHP w elektryce” w ZSP nr 9 w Łodzi -uczniowie z kl. 2 Tbe: Bartłomiej Kupis, Piotr Szymczak zajęli I miejsce
  • Ogólnopolski konkurs ”Buduj z pasją” w Tarnobrzegu. Uczniowie J. Błaszczyk, Gawenda zajęli XI miejsce
  • V Powiatowy Konkurs Historyczny „Historia powszechna 1945-1990” organizowanym przez gimnazjum nr 3 w Zgierzu I m-ce Rafał Olszewicz kl.3 Tbe wyróżnienie Krzysztof Drzymała kl. 2 Tbe, Dominik Pyszka kl. 2 Tbe
  • Ogólnopolska olimpiada historyczna „Olimpiada Solidarności – dwie dekady historii” organizowany przez ŁCDiKPN w Łodzi marzec 2017 III miejsce w województwie Rafał Olszewicz kl. 3 Tbe reprezentant województwa łódzkiego i finalista olimpiady we Wrocławiu
  • Konkurs historyczny V Turniej Wiedzy o żołnierzach wyklętych i Ks. Prał. Płk. Stanisławie Czerniku ps. „Burza” organizowany przez SLO im. R. Traugutta w Zgierzu marzec 2017 I Ogólnopolski konkurs miejsce Dominik Pyszka kl. 2 Tbe
  • Powiatowy konkurs „Polska w czasach PRL” -I m-ce Rafał Olszewicz, II m-ce Kamil Skowroński
  • Powiatowy Konkurs fotograficzny „Las i jego skarby” organizowany przez WODN w Zgierzu udział Katarzyna Witczak kl. 4 Tu – nagroda specjalna, Gabriela Bednarek kl. 2 wz wyróżnienie
  • Międzypowiatowy Konkurs Fotograficzny „Cuda natury” wyróżnienie dla ucznia Jakuba Górskiego
  • Miejski Konkurs literacki „Byłem jednym z nich …” poświęcony zbrodni zgierskiej rozstrzelania 110 zgierzan organizowany przez Muzeum Miasta Zgierza II m-ce Krzysztof Drzymała kl. 2 Tbe marzec 2017
  • Mistrzostwa powiatu zgierskiego w koszykówce marzec 2017r.- 3 miejsce ZZSP w powiecie

Osiągnięcia w roku szkolnym 2015/2016

  • Nagroda “Złotego Instalatora” przyznawana przez Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej Gazowej i Klimatyzacji dla 10 najlepszych za rok 2015
  • Główna nagroda za prezentację szkoły w IX Powiatowych Targach Edukacyjnych
  • Brązowy medal dla Jakuba Górskiego z kl 3Tbe w konkursie fotograficznym “Cuda natury ” organizowanym przez WDN w Zgierzu
  • 8 miejsce w województwie łódzkim dla Artura Nowickiego z kl. 2Tiu w tescie Informatycznym tik-tak.
  • Wyróżnienia dla Rafała Szczepaniaka w konkursie plastycznym “Kultura bezpieczeństwa”.

Osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015

  • I miejsce z projekcie edukcji patriotycznej “Od Legionów Polskich do niepodległości i obrony II Rzeczpospolitej”
  • II miejsce w “Turnieju piłki siatkowej z okazji Święta Niepodległości” dla drużyny chłopców z naszej szkoły.
  • Wyróżnienia dla Roberta Tyszlera i Rafała Szczepaniaka w III edycji konkursu”Kultura bezpieczeństawa”