Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II

New York, NY 90210

Monday to Friday

Arkadiusz Kędzierski

Arkadiusz Kędzierski – doświadczony pedagog, ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli, dyrektor szkoły wprowadzający eksperymenty i innowacje pedagogiczne. Absolwent Wydziału Matematyki Uniwersytetu Łódzkiego w zakresie matematyki i informatyki, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w zakresie fizyki i astronomii oraz Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie w zakresie teologii ogólnej. Egzaminator egzaminów maturalnych i zawodowych w zakresie matematyki, informatyki i filozofii.

Dariusz Gołubienko

Dariusz Gołubienko – Wicedyrektor w Zgierskim Zespole Szkół Ponadpodstawowych im Jana Pawła IIUkończył: Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Łódzkiego w zakresie matematyki specjalność teoretyczna i Studia Podyplomowe w zakresie informatyki na Wydziale Elektrotechniki i Elektroniki Politechniki Łódzkiej. Egzaminator egzaminów maturalnych z matematyki. Od blisko 30 lat uczy matematyki zgierską młodzież.

Katarzyna Giernalczyk – Szumska

Katarzyna Giernalczyk- Szumska. Wicedyrektor w Zgierskim Zespole Szkół Ponadpodstawowych im Jana Pawła II. Absolwentka LO im. St. Staszica w Zgierzu. Po ukończeniu studiów w Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Piłsudskiego w Warszawie podjęła pracę jako nauczyciel wychowania fizycznego. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu podstaw przedsiębiorczości. Nauczyciel z ponad 20-letnim stażem, na bieżąco doskonalący swój warsztat pracy. Nauczyciel dyplomowany.

Jacek Bogucki

Jacek Bogucki – kierownik szkolenia praktycznego w Zgierskim Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Zgierzu. Absolwent Technikum Samochodowego w Płocku oraz Politechniki Warszawskiej – Wydziału Mechanicznego w Płocku. Ukończył Studia Podyplomowe z zakresu podstaw przedsiębiorczości na Uniwersytecie Łódzkim. Egzaminator w zakresie egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie – branża mechaniczna. Nauczyciel dyplomowany całe życie zawodowe związany z kształceniem zawodowym. Wieloletni kierownik warsztatów szkolny i kierownik szkolenia praktycznego. Uczestniczy w działaniach wpływających na poprawę jakości kształcenia zawodowego w szkole. Organizuje kształcenie praktyczne uczniów w szkole oraz w zakładach pracy.

Ewa Pawlak-Brzęczek

Szkolne Centrum Dydaktyki i Zarządzania Informacją
Aneta Frydrych-Chrabańska, Janina Zielińska

Barbara Similak, Joanna Wojciechowska