Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II

Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II
nprcz-logotyp-podstawowy-rgb

Pl. Jana Kilińskiego 8

95-100 Zgierz

Sekretariat

7:30-16:00

Interesanci przyjmowani są

09:30 - 12:00

Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 16:00

Monday to Friday

The child has one intuitive aim: self development

LISTA 100 ‘2020

W piątek, 18 grudnia odbyła się uroczystość

ogłoszenia laureatów LISTY 100 ‘2020 – listy 100 osób, które w wyróżniający sposób przyczyniły się do podniesienia umiejętności cyfrowych w Polsce w 2020 roku. Wśród najlepszych 🏆znalazł się NASZ DYREKTOR Pan Arkadiusz Kędzierski .
Pandemia z całą mocą potwierdziła wyjątkową przydatność umiejętności cyfrowych, których posiadanie na trwale wpisuje się do kanonu kompetencji współczesnego człowieka. Szerokie Porozumienie na rzecz Rozwoju Umiejętności Cyfrowych po raz kolejny doceniła wysiłki osób angażujących się w budowanie świadomości cyfrowej i rozwój umiejętności tworzenia oraz wykorzystywania narzędzi cyfrowych.
 
Podczas spotkania słowo wstępne wygłosił Pan Ambasador Marek Prawda – Szef Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce oraz Minister Marek Zagórski – Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Wiodącymi partnerami tegorocznej edycji LISTY 100 ‘2020 jest Fundacja Orange, Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Warszawie, Polskie Towarzystwo Informatyczne oraz Instytut Spraw Publicznych. Przedsięwzięcie odbywa się w ramach działań Coalition for Digital Skills and Jobs Komisji Europejskiej.

GRATULUJEMY👍

Zostaw komentarz

Podany adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola wymagane oznaczono gwiazdką *

Aby zostawić komentarz musisz być zalogowany Zaloguj się »