Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II

Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II
nprcz-logotyp-podstawowy-rgb

Pl. Jana Kilińskiego 8

95-100 Zgierz

Sekretariat

7:30-16:00

Interesanci przyjmowani są

09:30 - 12:00

Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 16:00

Monday to Friday

The child has one intuitive aim: self development

EDUMIXER 2020

W najbliższy wtorek 1 grudnia rozpoczyna się IV Forum Współpracy Edukacji i Biznesu EDUMIXER 2020. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się i wzięcia udziału online w konferencji. Jest nam bardzo miło poinformować, że już pierwszego dnia wśród znakomitych panelistów zobaczymy i usłyszymy NASZEGO DYREKTORA Pana Arkadiusza Kędzierskiego oraz NASZEGO NAUCZYCIELA Pana Krzysztofa Stępnia.
Tegoroczna edycja to trzy dni dyskusji o wyzwaniach kompetencyjnych i próba wypracowania modelu współpracy środowiska naukowego z firmami technologicznymi.
 
We wtorek, 1 grudnia dowiemy się m.in. czy:
 
-programowanie to humanistyczna kompetencja współczesności i czym powinien wyróżniać się współczesny programista,
-nowy kierunek Technik Programista odpowie na zapotrzebowanie rynku,
-esport i gaming to branże przyszłości oraz
-jakie są (po)covidowe trendy w edukacji i sektorze informatycznym?
W środę, 2 grudnia – o wyzwaniach dla sektorów Telekomunikacja i Cyberbezpieczeństwo, w tym m.in.:
 
-jak zmiany w Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa oraz w nowym Prawie Komunikacji Elektronicznej wpłyną na potrzeby kompetencyjne,
-zależność między bezpieczeństwem systemu a kompetencjami i umiejętnościami osób odpowiedzialnych za realizację zadań wynikających z ustawy o KSC,
-jak wygląda idealny, trójstronny model współpracy i
jakich pracowników potrzebuje nowoczesna firma telekomunikacyjna oraz jakie działania podejmuje, żeby mieć wpływ na edukację swoich przyszłych kadr?
 
W czwartek, 3 grudnia odbędą się warsztaty, w trakcie których uwaga będzie skupiona na potrzebach kompetencyjnych w sektorze technologii 5G oraz czy Internet Rzeczy może być dla nas zagrożeniem? Uczestnicy wspólnie poszukają odpowiedzi na pytanie, jakie luki kompetencyjne wygenerował rozwój tych technologii.
 
ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!
Na stronie www.edumixer.pl
 
1-3 grudnia 2020 r. – online
Udział jest bezpłatny!
 
 Wśród panelistów tegorocznej edycji EDUMIXERA są eksperci Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, Polskiego Towarzystwa Informatycznego i członkowie Sektorowej Rady ds. Kompetencji IT i Sektorowej Rady ds. Kompetencji Telekomunikacja i Cyberbezpieczeństwo, reprezentanci firm – Cyfrowy Polsat, Cisco, IBM, Intel, NASK, Orange, Play, T-Mobile, IS-Wireless, GlobalLogic, Fantasyexpo, uczelni i placówek edukacyjnych – Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wojskowej Akademii Technicznej, Politechniki Warszawskiej, Politechniki Koszalińskiej, Politechniki Świętokrzyskiej, Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie, Zgierskiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II, fundacji Uniwersytet Dzieci a także goście specjalni.

Zostaw komentarz

Podany adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola wymagane oznaczono gwiazdką *

Aby zostawić komentarz musisz być zalogowany Zaloguj się »