Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II

Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II
nprcz-logotyp-podstawowy-rgb

Pl. Jana Kilińskiego 8

95-100 Zgierz

Sekretariat

7:30-16:00

Interesanci przyjmowani są

09:30 - 12:00

Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 16:00

Monday to Friday

The child has one intuitive aim: self development

Energetab 2019

W dniach 17-19 września 2019 r. w Bielsku Białej odbyły się Międzynarodowe Targi „ENERGETAB 2019”. W wydarzeniu tym brali również udział uczniowie naszej szkoły tj. Arkadiusz Kołodziejczyk, Mateusz Zych, Michał Antczak oraz dwóch absolwentów Bartłomiej Kupis i Bartosz Andrzejczak, a także nauczyciel pan Marek Zasada.

ENERGETAB – największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, to miejsce jednych z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce. Na targach zaprezentowało  swoje produkty prawie 720 wystawców nie tylko z Polski, ale i 24 krajów Europy, Azji i USA.

Podczas targów młodzież miała możliwość poszerzania swojej wiedzy poprzez uczestniczenie w różnych konkursach, wykładach, zapoznanie z ofertą firm z branży elektrotechnicznej.

Obecność na targach była możliwa dzięki Łódzkiemu Oddziałowi SEP oraz Dyrektorowi naszej  szkoły Panu Arkadiuszowi Kędzierskiemu

Podczas wycieczki organizowany był konkurs “Zadbaj o Swoją Przyszłość” którego pomysłodawcą było Międzyszkolne Koło Pedagogiczne Łódzkiego Oddziału SEP. W konkursie uczestniczyła młodzież, która miała za zadanie wybrać i jak najlepiej przedstawić firmę prezentującą się na targach, opowiedzieć o jej produktach. Wśród laureatów konkursu, wysokie 3 miejsce zajął  nasz uczeń Arkadiusz Kołodziejczyk, który jednocześnie uzyskał nagrodę publiczności, natomiast pozostali uczniowie naszej szkoły otrzymali wyróżnienia.

Serdecznie gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

Zostaw komentarz

Podany adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola wymagane oznaczono gwiazdką *

Aby zostawić komentarz musisz być zalogowany Zaloguj się »