Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II

Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II
nprcz-logotyp-podstawowy-rgb

Pl. Jana Kilińskiego 8

95-100 Zgierz

Sekretariat

7:30-16:00

Interesanci przyjmowani są

09:30 - 12:00

Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 16:00

Monday to Friday

The child has one intuitive aim: self development

DRZWI OTWARTE SZKOŁY

Za nami kolejne spotkanie z tegorocznymi absolwentami szkół podstawowych                                  i gimnazjów Zgierza i powiatu zgierskiego. Tym razem odbyło się ono pod hasłem „Dzień Otwarty” naszej szkoły.

Majowe spotkanie było okazją do rozstrzygnięcia dwóch konkursów organizowanych przez ZZSP im. Jana Pawła II:

–  „Mój  zawód  – moje miejsce pracy”

–  „Zaprojektuj-zbuduj”

oraz poznania przez naszych gości kierunków kształcenia w r. szk. 2019/2020.

Po zakończeniu uroczystego ogłoszenia wyników konkursu i wręczenia nagród ufundowanych przez sponsorów i patronów konkursu nadszedł czas na odwiedzenie stoisk prezentujących kierunki kształcenia i poszczególne zawody obecne w ofercie promocyjnej ZZSP im. Jana Pawła II. Była to znakomita okazja do rozmów nt. tego czego i w jaki sposób się uczymy, jak organizujemy imprezy i uroczystości szkolne oraz jak wspólnie podczas wycieczek i wyjść integracyjnych spędzamy pozaszkolny czas.

Dyrekcja, uczniowie i nauczyciele chętnie odpowiadali na liczne pytania gości, prezentowali sale oraz pracownie lekcyjne i zachęcali przyszłych absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów do rozpoczęcia nauki w naszej szkole.

Był to kolejny udany „Dzień Otwarty” w ZZSP im. Jana Pawła II.

Zostaw komentarz

Podany adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola wymagane oznaczono gwiazdką *

Aby zostawić komentarz musisz być zalogowany Zaloguj się »