Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II

Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II
nprcz-logotyp-podstawowy-rgb

Pl. Jana Kilińskiego 8

95-100 Zgierz

Sekretariat

7:30-16:00

Interesanci przyjmowani są

09:30 - 12:00

Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 16:00

Monday to Friday

The child has one intuitive aim: self development

POMAGAMY

Uczniowie klas budowlanych swoją pracą wsparli remont Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego Tuli Luli w Łodzi. Z prośbą o wyremontowanie pomieszczeń zwrócili się do szkoły przedstawiciele Fundacji Gajusz. Naszych uczniów, gdy dowiedzieli się, że potrzebna jest pomoc, nie trzeba  było długo namawiać. Zgłosili się od razu i wyremontowali sale dzieciom, które  przeszły prawdziwe tragedie.

Prace malarskie w budynku rozpoczęły się w sobotę. Młodzież pod kierunkiem  p. Krzysztofa Urbaniaka położyła gładzie w dwóch pomieszczeniach, w których przebywają niemowlęta czekające na znalezienie nowej rodziny. Kolejnym etapem było szlifowanie  i malowanie powierzchni sufitów i ścian.

Dla uczniów jest to nie tylko możliwość zdobycia doświadczenia w pracach remontowo-wykończeniowych ale także doskonała sposobność do nabycia umiejętności i kompetencji społecznych. Kształtuje się w Nich poczucie odpowiedzialności oraz sumienności, uczą się otwartości na potrzeby  drugiego człowieka.

Wiedzieliśmy, że nasi uczniowie nie zawiodą, bo już wcześniej mieliśmy okazję  się o tym przekonać, gdyż jest to kolejna z organizowanych akcji młodych wolontariuszy budownictwa.

Zostaw komentarz

Podany adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola wymagane oznaczono gwiazdką *

Aby zostawić komentarz musisz być zalogowany Zaloguj się »